BilgiTechno.com HOŞ GELDİNİZ
» DMCA

DMCA

“bilgitechno.com”, 17 U.S.C. § 512 ve Dijital Bin yıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ile uyumludur. İhlal bildirimlerine yanıt vermek ve Dijital Bin yıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer ilgili fikri mülkiyet yasaları uyarınca uygun önlemleri almak bilgitechno.com politikamız dandır.

“bilgitechno.com” adresinde yayınlanan telif hakkı olan herhangi bir materyali, içeriği, görseli veya arama motorlarında ki bağlantıları kaldırmak istiyorsanız, içerik ihlali ile tüm ilgili bilgi ve belgeleri aşağıda belirtilen şekilde tarafımıza iletmelisiniz. Telif haklarınız ile ilgili bilgileri yanlış beyan etmeniz durumunda doğabilecek her türlü zarardan (masraflar ve avukatlık ücretleri dahil) sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. Bu konuda adli yardım için bir avukata danışmanızı önermekteyiz.

Telif hakkı ihlali talebinizde aşağıdaki unsurlar bulunmalıdır;
• Hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen münhasır hak sahibi adına hareket eden yetkili kişinin kanıtlarını sunun.
• Sizinle kolay bir şekilde iletişim kurabilmemiz için yeterli iletişim bilgisini sağlayın. Geçerli bir e-posta adresi eklemeniz gerekmektedir.
• Materyalin “bilgitechno.com” arama sonuçlarında göründüğü en az bir anahtar kelime de dahil olmak üzere ihlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış eserle ilgili yeterli bilgiyi sağlamalısınız.
• Şikayet eden tarafın, malzemenin (içerik, resim, dosya) kullanımının telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından yetkilendirilmediği bir şekilde olduğunu iddia etmek için uygun gerekçelere sahip olması gerektiğine dair bir ifade verilmelidir.
• Bildirimdeki bilgilerin hatasız ve ihlal edilme cezası altında olduğuna dair bir açıklama yapılmalıdır. Şikayet eden tarafın, ihlal edildiği iddia edilen münhasır hak sahibi adına hareket etmeye yetkilidir.
• İhlal edildiği iddia edilen münhasır hak sahibinin adına bir üçüncü şahıs veya bir ajanın hareket etmesi durumunda yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Yazılı ihlal bildirimini aşağıdaki adrese göndermelisiniz: bilgitechno@outlook.com e posta aracılığı ile iletişime geçilmelidir.
Lütfen bir e-posta yanıtı için 2-3 iş günü bekleyin. Şikayetinizin, İnternet Servis Sağlayıcı gibi diğer taraflara e-postayla gönderilmesinin talebinizi hızlandıramayacağını ve uygunsuz şikayet dosyalama prosedürlerinin benimsenmesi nedeniyle gecikmeli bir yanıt alınabileceğini lütfen unutmayın.

Rastegele

Outlast Turkçe Yama Full İndir

Outlast Turkçe Yama Full İndir

ğer korku oyunlarını seviyorsanız çok seveceğiniz harika bir yapım olan Outlast için Oyun çeviri ekibi tarafından sizler için hazırlanmış Türkçe bir yamadır. Bu oyunda Miles Upshur adlı kahramanımızı yönetmekle görevlisiniz. …